Jump to content
Sign in to follow this  
Alföldi Ákos

Ninjago Bombázó

Recommended Posts

Ezt a bombázót 3 ninjago szettből építettem meg. Mégpedig a 70601-ből aminek a gerinc részét meghagytam, a 70603-asból, aminek az elején lévő koponya fejet építettem át szinte teljes egészében kicsit élethűbbre, meg persze pár kiegészítőt is kapott. A külső megjelenésen kívül annyit tud, hogy ha a leghátsó propeller részt forgatjuk, akkor a koponya alatti 6 lövetű ágyú működésbe lép.

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

Tőlem távol áll ez a téma, de így is tetszik. Te követed a sorozatot is?

A steampunk jellegre való tekintettel, @czuppon_ur, mit szólsz?

Ugyebár nagyon régen is jelent volt ez a ninjago téma, csak akkor még a System-hez sorolták be. Amiket abban az időben készítettek System-es ninja szetteket, azok nagyon tetszettek, de ezek az újabbak már kevésbé. Egy két szett volt amire rábólintottam, pontosabban a léghajó, a levegő cápája és a 70594-es világítótoronyra. Itt ki is fújt a történet nálam! :) Az újságosnál magazint is árulnak belőle, de olyat sem vettem még sohasem,  meg persze a sorozatot sem nézem.

Bírom a Ninjago szetteket, mert eléggé fantáziadúsak, és én főleg olyanokat szeretek építeni. Nem sok szettem van, és azok is főleg zacskósak, egy - a többi építményemhez képest  - nagy alternatív modellem készült: